Kanada Patent Numarası

2,250,325

Kanada Patent Numarası

2,250,325

HAKKIMIZDA

Firmamız Tescilli Markası Olan "KANAY" İsmi ile 1999 Yılında Ankara Merkezli Olarak Kurulmuştır.YANGIN Algılama ve YANGIN Söndürme Sistemleri Konusunda Uzmanlaşmış olan " KANAY YANGIN SÖNDÜRME "  Siz Değerli Müşterilerine, Kendi Üretimi Olan YERLİ MALI ve CE Belgeli DAVLUMBAZ SÖNDÜRME SİSTEMLERİ, İŞ MAKİNASI SÖNDÜRME SİSTEMLERİ, FM200 GAZLI SÖNDÜRME SİSTEMLERİ, NOVEC GAZLI SÖNDÜRME SİSTEMLERİ, AEROSOL GAZLI SÖNDÜRME SİSTEMLERİ, CO2 SÖNDÜRME SİSTEMLERİ, OTOMATİK TOZLU YANGIN SÖNDÜRME SİSTEMLERİ ve  YANGIN SÖNDÜRME CİHAZLARININ SATIŞ , BAKIM VE DOLUM HİZMETLERİ'ni Vermektedir.

Yangın Söndürme Sistemleri Konusunda Uzmanlaşmış olan Firmamız , Akademik Kariyerlerini Tamamlamış Yönetim ve Teknik Kadrosu ile Birlikte Siz Değerli Müşterilerimizi , Uluslararası Standartlar Doğrultusunda AR-GE Çalışmaları Tamamlanmış ve TSE Tarafından Belgelendirilmiş Ürünler / Sistemler ile Buluşturmayı Kendisine MİSYON Olarak Belirlemiştir.

Teknolojik Gelişmeleri Yakında Takip Etmekte  ve Firma Bünyesinde Sürekli Olarak Teknolojik Yenilikler Barındırmakta Olan  " KANAY YANGIN SÖNDÜRME " VİZYONU'nu Hep Uç Noktalardaki  EN YENİ ve EN GÜVENİLİR Sistemleri Üretmek ve Müşterileri ile Buluşturmak Olarak Belirlemiştir.

"KANAY YAPARSA SAĞLAM YAPAR"  Sloganı İle Çıkmış Olduğumuz Bu Yolda Sizlere Daha Güvenilir , Daha Teknolojik , Daha Sağlam Sistemler Üretmek İçin Çalışıyor ve Hattın Diğer Ucunda Sizleri Bekliyoruz.

                                                                                                                                                                                       

TİMUR KANAY 
KANAY ŞİRKETLERİ KURUCU ÜYESİ
 

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Her türlü talep, öneri ve şikayetleriniz için formu doldurabilirsiniz.

TALEP FORMU

Kanay Yangın olarak kendimiz çevreyi, insanları ve insanların değer verdiği şeyleri korumak için en sürdürülebilir yöntemleri aramaya ve uygulanabilir Ar-Ge çalışmaları yürütmeye adadık.

Copyright © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. - Kanay Yangın Söndürme.

google reklam