Memnuniyet Formu
Kanada Patent Numarası

2,250,325

Kanada Patent Numarası

2,250,325

HAKKIMIZDA

Firmamız Tescilli Markası Olan "KANAY" İsmi ile 1999 Yılında Ankara Merkezli Olarak Kurulmuştur. Yangın Algılama ve Yangın Söndürme sistemleri konusunda uzmanlaşmış olan Kanay Yangın Söndürme siz değerli müşterilerine, kendi üretimi olan yerli malı ve CE Belgeli Davlumbaz Söndürme Sistemleri, İş Makinası Söndürme Sistemleri, FM200 Gazlı Söndürme Sistemleri, NOVEC Gazlı Söndürme Sistemleri, Aerosol Gazlı Söndürme Sistemleri, CO2 Söndürme Sistemleri, Otomatik Tozlu Yangın Söndürme Sistemleri ve Yangın Söndürme Cihazlarının satış, bakım ve dolum hizmetlerini vermektedir.

Yangın söndürme sistemleri konusunda uzmanlaşmış olan firmamız, akademik kariyerlerini tamamlamış yönetim ve teknik kadrosu ile birlikte siz değerli müşterilerimizi, uluslararası standartlar doğrultusunda AR-GE çalışmaları tamamlanmış ve TSE tarafından belgelendirilmiş Ürünler/Sistemler ile buluşturmayı kendisine Misyon olarak belirlemiştir.

Teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte ve firma bünyesinde sürekli olarak teknolojik yenilikler barındırmakta olan Kanay Yangın Söndürme vizyonunu her zaman en yeni ve en güvenilir sistemleri üretmek ve müşterileri ile buluşturmak olarak belirlemiştir.

"Kanay Yaparsa Sağlam Yapar" sloganı ile çıkmış olduğumuz bu yolda sizlere daha güvenilir, daha teknolojik, daha sağlam sistemler üretmek için çalışıyor ve hattın diğer ucunda sizleri bekliyoruz.

TİMUR KANAY 
KANAY ŞİRKETLERİ KURUCU ÜYESİ

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Her türlü talep, öneri ve şikayetleriniz için formu doldurabilirsiniz.

TALEP FORMU

Kanay Yangın sizleri, çevreyi ve değer verdiklerinizi korumak için en sürdürülebilir yöntemleri aramak, geliştirmek ve uygulamaktır.

Copyright © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. - Kanay Yangın Söndürme.

google reklam